Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 83

Тема: pattern maker

  1. #61

    Подразбиране

    Виж предната страница. Има линкове.
    v_g_g@mail.bg

  2. #62

    Подразбиране

    тьрсих но нищо не открих

  3. #63

    Подразбиране

    Това е архив с двете програми-Pattern Maker и PCStitch.Кракнати са и е най-добре да бъдат инсталирани от компютърен специалист.
    При използването на Pattern Maker изключвайте интернета,защото ще имате проблеми.
    http://www.4shared.com/file/VZx843i3...Stichv404.html
    http://dump.ru/file/5005581

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #64

    Подразбиране

    Имам нужда от помощ.............
    Възможно ли е при пренабор с детайл да се отдели самият детайл - както са гоблените на Ланарте, Солария и т.н.

    Става въпрос за Момичето на скалата на Вилер и е за възрастна дама, искам да и отделя детайлите за да не се бърка с 4 знака в едно квадратче, както излиза при пренабора. Ако има начин - ще се радвам да го споделите, аз съм тотален лаик на тази програма и .......................
    Редактирано от did_tag : 13.01.2011 в 17:53.

  5. #65

    Подразбиране

    По принцип - знам, но по тази схема няма обозначителни знаци.............. Ще ти я пратя, за да я видиш.

    По принцип разпечатвам на 300% и stiches per inch- 8, но сега е дребно тъй като в 1 квадратче има 4 знака................

    Съжалявам още веднъж, на с РМ съм почти на Вие .................
    И благодаря,
    Редактирано от did_tag : 13.01.2011 в 22:54.

  6. #66

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Виж това ще помогне ли?
    От 123, натискаш долу Skein information:


    п.с. За да не Ви обърквам, че знам много за програмата, ще поясня - примера показан от мен, не е мой, аз съм само ползвател. Показаната от мен таблица е дело на Astrelaan

    Не мога да се оправя с изчисленията за метража на необходимите конци-в колонката skein est. ми излиза навсякъде 1.000,а не както е показано на картинката...
    а пък във втората табличка където се отбелязват броя нишки и дължината на конеца в едно чиле-мерната еденица е инч и не виждам откъде да я обърна в сантиметри

  7. #67

    Подразбиране

    1 инч = 2,54 сантиметра

  8. #68

    Подразбиране

    да-бих могла да обърна инчовете в сантиметри но там където е казано да умножим дадената цифра по 8 или 800 за да получим дължината в метри или сантиметри-при мен са само еденици-а на снимката се вижда как за всеки цвят е различно

  9. #69

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дейзи Виж мнение
    да-бих могла да обърна инчовете в сантиметри но там където е казано да умножим дадената цифра по 8 или 800 за да получим дължината в метри или сантиметри-при мен са само еденици-а на снимката се вижда как за всеки цвят е различно
    Следвай номерата на скриновете от 1 до 4.Там ти показвам как става,за да нямаш цели числа при чилетата.




    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #70

    Подразбиране

    Много ти благодаря!
    Получи се

  11. #71

    Подразбиране pomognete

    Momi4eta ot 3 dena se rovya vıv foruma i tırsya ukazaniye za pattern maker na bılgarski no ne moga da namerya. Spomnyam si 4e byah vijdala nyakıde no ne moga da go namerya . Molya pomognete ako znaete kıde e.
    sheni67_bg@hotmail.com

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Това е архив с двете програми-Pattern Maker и PCStitch.Кракнати са и е най-добре да бъдат инсталирани от компютърен специалист.
    При използването на Pattern Maker изключвайте интернета,защото ще имате проблеми.
    http://www.4shared.com/file/VZx843i3...Stichv404.html
    http://dump.ru/file/5005581
    İzvinete az nesto ne razbrah Modema li tryabva da izklu4vam pri polzvane na programata ili e dostatı4no da ne polzvam interneta. İ kakvi sa tezi problemi.İzvinete za vıprosite, nyamam mnogo komputırni znaniya

  13. #73

    Подразбиране

    И аз имам питане: откъде да разбера в РМ броя на чилетата или метража на конците, които ще ми трябват за схемата?

  14. #74

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    И аз имам питане: откъде да разбера в РМ броя на чилетата или метража на конците, които ще ми трябват за схемата?
    Няколко поста по-нагоре има обяснение с картинки, в менюто се влиза от иконката 123, а в някои схеми на ПМ си го има отзад при ключа.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря Никол , кой да гледа?
    Пък и с английския съм тотално скарана.
    Но мисля, че като се махне чопчето, вече излиза в метри, а не в цели чилета.
    Дано да съм разбрала.

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •