Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 23 от 23
  1. #16

    Подразбиране здравейте

    мили момичета, отдавна не съм показвала какво шия-все дреболии нямам време,но не мислете,че си почивам на първата снимка ви пускам всички ушити и не показвани досега ,а после съм ги снимала поединично : рамкираното гобленче е за подарък и днес предполагам ще пристигне при съфорумката,за която съм го ушила в жест на вниманиеследващия с врабченцата е прекрасен него го имам благодарение на ЕЛИ1958 ,подарък ми е а аз само го уших , двете дами също схемите са ми от Ели , розите ги уших между другото за разнообразие
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране ощеоще

    още малко: тези дечица с огромните очички също са ми подарък от Ели , аз бързах да си ги ушия -не оставям нищо недовършено, а кокошката я ших за великденското си другарче в играта,но страшно ми хареса та сега си избродирах и една за мен с леки изменения в цветовете ,но стана добре,извинявам се за лошото качество на снимките не съм добър фотограф
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране здравейте

    бързам да ви покажа някои подаръчета ,които приготвих за Коледа, и те вече пътуват към притежателките си,надявам се да ги зарадвам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране здравейте

    отдавна не съм показвала нещо готово,това е защото си шия два гоблена ,обаче вчера моя приятелка имаше рожден ден и аз избоцках набързо едно подаръче,сега ще ви го покажа,вече е при притежателката си
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране здравейте

    милички явно тези дни шия само подаръци, тези картички ги приготвих за две съфорумки с които днес си организирахме чудесна среща и вече са при тях,дано съм ги зарадвала
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране още

    момичета да не си мислите,че съм почивала и не съм шиела ,напротив приготвях подаръци ,които вече пътуват към притежателките си и сега ви ги показвам,дори имаше още едно гобленче и две картички-пропуснати в снимката и вече получени
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Thumbs up днес

    момичета,днес довърших първия си Дименшънс -комплектовката ми е подарък от една невероятна съфорумка бързам да ви го покажа,още не е изпран и изгладен ,току що извадих иглата от него,но нямам търпение
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране здравейте

    Реклама:
    мили момичета отдавна не съм ви покадвала нови неща ,но нещо останах без време,обаче тези дни приготвих подаръци сварзани с морето-от 18.06 ще съм там
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •