Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 23
  1. #1

    Smile ушити от мен

    надявам се да успея да прикача снимки опитвах но явно не правя нещо както трябва ,а бих искала да ги видите защото аз много се радвам на вашите творби

  2. #2
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Ето правилният линк към галерията ти
    http://www.kaktos45.snimka.bg/album.php?album_id=296857

    Надявам се, че това са твоите гоблени, защото съвпадат с ника ти, ако не е твоята галерия, моля те пиши, да не ме

  3. #3

    Подразбиране благодаря

    да това е без теб не бих се справила

  4. #4

    Подразбиране за моите гоблени

    преди известно време се опитах да прикача снимки на гоблените си, но не успях чрез някои мили гобленаркиуспях да ги прикача на албум в snimka.bg, но синът вече ме научи и ще ви ги пусна директно за гледанесега само 2/толкова успях да намаля/
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    вече си ги намалям сама и ще ви ги прикача
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране за снимките

    ще випокажа и още
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране отговор

    останаха малко
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране отговор

    остана и един жабок шихме го , като авантюра тук във форума, но е много красив и важен,като се е излегнал на неговото листо с този сок
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране допълване

    много съм доволна, че днес един ден преди новата година успях да си довърша гобленчето, много благодаря на теменужка за схемата, която ми изпрати , ще ви го покажа и на вас
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране за форума

    милички много ви благодаря,сега ще ви покажа последните си творения, а момичето с питка - комплекта за шиене ми е подарък от Росица Бакалова, тя е авторка на много модели по творби на български художници, както и на поредицата ,,Български владетели през вековете,,
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране за форума

    много ми се иска да ви покажа още един ,който го уших за подарък ,страшно бързах да го пусна и забрави да го снимам, заради това ще използвам снимката ,която е направило момичето ,което го получи,като осмомартенски подарък
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране за форума

    днес довърших ,, СВИРЧО,, гобленчето което ,като ,че ли е неразделна част с предишния,,МОМИЧЕ С ПИТКА,,, и двата са български разработки бързам да ви ги покажа първата снимка са двата гоблена заедно за сравнение
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране за форума

    милички тези две великденски комплектчета ги получих подарък от Великденската игра ,и побързах да си ги ушия много ме радват
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране допълване

    да ви покажа уших още две гобленчета първото,ще га пратя за подарак на другарче от форума за лятната игра-този с моренцето ,а втория е за мен,това ми е първия щампиран гоблен уших си го за разнообразие
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране още

    Реклама:
    милички ,сега ще ви покажа един гоблен,кото го шия пет години, сама си го комлектовах -от схема на колежка , и конци каквито имах в наличност /сега в никакъв случаи не би направила експеримента/ първо уших лицата за да видя приличат ли на нещо,и после останалата част,като през цялото време докато шиех не го харесвах ,СЕГА СТРАШНО СИ ГО ХАРЕСВАМ -зная,че е единствен и уникален и по някаква странна случайност го довърших три дни преди 15 август-успение богородично,поради тази причина утре мисля да го осветя в манастир в село Извор /селото на съпругът ми/ със същото име,,Успение богородично,,
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •