Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 24 от 24

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз пък да Ви кажа че повечето софийски момичета ги познавам лично и си ги обичам. Толкова добронамерени и готини дами - само добро съм видяла от тях.И много са ми помагали.
    Играта си я направиха защото не искат да се разочароват. Все още има дами които изпращат вехтории от по левче и когато ги получиш чуството е необяснимо...що пък да си го причиняват !
    Техния регламент много ми хареса Изкушавам се да се включа не защото няма да имам гаранти а защото на 25,05 е празник на просветата и няма да мога да ида на "живо" при тях а ще трябва да ангажирам някой да ми го изпраща.

  2. #2

    Подразбиране

    WYLCHIN, познаваш ли лично поне една от тези надути софиийски кокошки??? Аз познавам повечето от тях и държа да ти кажа, че са едни от най-страхотните хора. Рали, Аби, Иренко, Съни обичам ви
    И също така искам да кажа, че това са момичетата, които винаги са изпращали едни от най-красивите и стойностни подаръци независимо на кого и от къде е.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от decor Виж мнение
    WYLCHIN, познаваш ли лично поне една от тези надути софиийски кокошки??? Аз познавам повечето от тях и държа да ти кажа, че са едни от най-страхотните хора. Рали, Аби, Иренко, Съни обичам ви
    И също така искам да кажа, че това са момичетата, които винаги са изпращали едни от най-красивите и стойностни подаръци независимо на кого и от къде е.
    Пффффффффффф, надути, надути. колко да са надути?
    И да кажа аз, лично получавала подаръци в игри от Дъки, Съни, Рали - и нито един път не била разочарована от изработени им неща
    На какво дължи това - че гражданките имат повече опит и умения? или имат повече възможности и достъп до материали - не знам, ама сигурно е, че ако искаш да направиш нещо красиво и от сърце - няма никакво значение от столица ли си или от малък град!

    От Катя (Дъки) имам подарък за игра миниатюри - това е нещо с размер на кибрит - ама толково пипнато и с толково вкус, че мога смело да кажа, по-красив и от големите гоблени кои аз получавала

    До вчера и в игра "рожден ден" нямало издънки,... докато не включи Писи.
    А най-обидното за мен знаете ли е какво? Този момичето още преди обявяване на записване за игра (2013 година) 2!! пъти ми търсила да не я пропусна в играта! - аз смятам, че имала голям мерак да участва, или пък просто да изчисти шкафоев и получи подаръци.
    И на края на всичко - след моите забележки на показани работи преди да ги подарици - нищо не оправила, след като имало скандал в фейса и тука в игра - пак праща "незнайнокво" и пак не спазва регламента

  4. #4

    Подразбиране

    Моя скромен опит е - един път участвах в игра и то в осинката.Там всеки пращаше на ръководителя на играта фото на етапите си при бродирането и само те двамата знаеха какъв е основния подарък. Отделно имаше тема за играта и всеки пишеше какво харесва като гоблен - пейзаж, цветя или друго. Основния подарък имаше определени минимални размери за бродиране. Няма да описвам с какво желание играх и как се старах. Бях решила едно да шия, но след като моето момиче писа, че харесва феичките на ДМС смених модела. Определено имаше доста допълнителни подаръци за децата и за другото и хоби - бижутата. Оформлението го направих с паспарту без стъкло, че го пращах по позната със самолет, така имах и възможност да сложа и сладки неща, освен панама и няколко вида метализирани конци. В едната стая у дома бях направила кът и само слагах допълнителни подаръци - все ми се виждаха малко. А аз не останах недоволна от моя подарък - пано с пеперуди от Жанлин и кулинарна енциклопедия и книга на любимата ми авторка Джейн Остин- в много луксозен вариант са и двете книги. Отделно бисер и ленти в големи количества. Но имаше и краен срок на изпращане на нещата. Само това, че мин.година си купихме нова къща и имах няколко месеца зор ме отказа да участвам в друга игра. Но в нашия форум предпочитам да се въздържа за известно време.

    Може би трябва да има контрол върху изпълнението и да има време всеки да напише какво харесва и всяка да прецени какво да направи- има толкова хубави неща от всяка от нас - за да не става "отбии номер".

  5. #5

    Подразбиране

    "Изкушавам се да се включа не защото няма да имам гаранти а защото на 25,05 е празник на просветата и няма да мога да ида на "живо" при тях а ще трябва да ангажирам някой да ми го изпраща."

    Юра, за изпращането не го мисли, аз поемам пращането на всички по Еконт, а на Лили по пощата. Само време ако имаш - пиши се!
    Както каза, от Вашия край лошо няма!

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    "Изкушавам се да се включа не защото няма да имам гаранти а защото на 25,05 е празник на просветата и няма да мога да ида на "живо" при тях а ще трябва да ангажирам някой да ми го изпраща."

    Юра, за изпращането не го мисли, аз поемам пращането на всички по Еконт, а на Лили по пощата. Само време ако имаш - пиши се!
    Както каза, от Вашия край лошо няма!
    Иренка, благодаря ти
    Тогава си давам заявката за участие и ако ме приемете в играта - това е моделчето на което съм се спряла :



  7. #7

    Подразбиране

    Познавам лично няколко момичета от София. След всяка среща с тях искам да живея там и да си пием заедно кафенцето. Помагали са ми и за лични неща,без дори да ме познават .
    Моля ви,не им разваляйте играта с коментари и негативизъм!!!!!!

  8. #8

    Подразбиране

    Виждам, че пак са се разгорели дебатите по участието в игрите
    За да не претоварвам темата на играта ЧРД, пиша в тази, където според мен е по-удачно.
    Явно някои се записват за участие в дадена игра, без предварително да се запознаят с правилата и да са съобръзят с тях! Наистина трябва да се въведе някакъв ред. Виждам, че в повечето случаи са едни и същи хора и като че ли на тях не им пука от отправените критики?! Такива хора не трябва да се допускат до участие в игрите, поне такова е мнето мнение. Доста хора в името на разбирателството преглъщат и не повдигат въпрос, когато получат нещо, което е под всякаква критика и се отказват от игрите.
    Какво точно и как да се промени трябва да се обмисли и да се реши.

  9. #9

    Подразбиране

    decor,
    преди години баба ми наричаше "кокошки" приятелките си, щото като се съберяха на раздумки, ставаха точно като квачки - всяка да каже нещо....много ме разсмя твоето сравнение...Сега наричам "кокошки" моите момичета, когато се разшумят в неподходящо време, но като го казвам засмяна и ги моля за внимание, никоя до сега не се е обидила...Предполагам, и софийските "кокошки" са го възприели по подобен начин - изречено с любов и усмивка...
    Колкото за игрите и рейтинга и аз мисля, че всяка една от нас има своите вкусове и предпочитания и нека има много игри - за да може всяка да прецени коя е в нейните интереси и възможности.
    Просто според мен организаторите на игрите да имат право както да включват, така и да изключват участниците в тях.
    Което означава, че те трябва да извършат предварителен подбор на участниците въз основа на техните прояви до момента.
    Идеята да се снимат етапите и само организаторът да знае за какво става въпрос също е добра. Но всеки организатор си има свои идеи, така че нека да се зачетат и неговите / нейните опити да бъде играта по-оригинална и различна....

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •