Показване на 1 до 15 от 137

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета, да мислим конструктивно!

    Явно cherrylady е имала някакви проблеми и не е успяла да завърши ръчноизработения подарък.

    При тази ситуация за мен най-справедливо ще е тя да изпрати подаръка, който е получила или ще получи от играта на Иренка(kati31).

    Иначе е меко казано нагло и безочливо да получиш подарък, а да си огорчил друг човек.


    dudka_85, само така! Битият бит, е****** - е***! Да не вземе някой от останалите участници да се трогне? Спокойно! Никой да не си разваля настроението! Късата клечка вече е изтеглена.... Освен ако не е само една....
    Редактирано от rostso : 06.03.2013 в 15:23.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Момичета, да мислим конструктивно!

    Явно cherrylady е имала някакви проблеми и не е успяла да завърши ръчноизработения подарък.

    При тази ситуация за мен най-справедливо ще е тя да изпрати подаръка, който е получила или ще получи от играта на Иренка(kati31).

    Иначе е меко казано нагло и безочливо да получиш подарък, а да си огурчил друг човек.


    dudka_85, само така! Бития бит, е****** - е***! Да не вземе някой от останалите участници да се трогне? Спокойно! Никой да не си разваля настроението! Късата клечка вече е изтеглена.... Освен ако не е само една....
    Знам,че е неприятно и не е правилно!Сигурна съм,че момичетата ще се разберат,сигурна съм,че момичето,което не е изпълнило правилата ще постъпи правилно!Неприятно е,че и във всяка игра има разочаровани!Целта на коментара ми не беше да получа такъв отговор

  3. #3

    Подразбиране

    С риск да има куп несъгласни искам да напиша две думи:Според мен трябва радикално да се променят условията на игрите!
    Всеки участници да показва предварително какво е изработил и подготвил и тогава да изпраща на другарчето без да споменава кое е то.
    Според мен така ако има някакво недоразумение ще има възможност да се направят нужните корекции и да няма накрая разочаровани.
    Момента на изненадата по никакъв начин не се нарушава.
    Ако има съгласни или несъгласни винаги може да се дискутира в името на това един път за винаги да приключим с тези истории по отношение на игрите.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    С риск да има куп несъгласни искам да напиша две думи:Според мен трябва радикално да се променят условията на игрите!
    Всеки участници да показва предварително какво е изработил и подготвил и тогава да изпраща на другарчето без да споменава кое е то.
    Според мен така ако има някакво недоразумение ще има възможност да се направят нужните корекции и да няма накрая разочаровани.
    Момента на изненадата по никакъв начин не се нарушава.
    Ако има съгласни или несъгласни винаги може да се дискутира в името на това един път за винаги да приключим с тези истории по отношение на игрите.
    Абсолютно съм ЗА

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •